Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
фт. во. фт. во. Контури Кабина Вила Тркач Килим, Тофи

фт. во. фт. во. Контури Кабина Вила Тркач Килим, Тофи

DEN 215.84
 

Достапно.
Од стока

е идеален извор за вредност, извор и дизајн. Ние нудиме неверојатен квалитет без да се загрози дизајнот. Нашите дизајни се создадени за да одговараат на темата и стилот на бојата што ќе ја комплетираат вашата соба. Контурите го обојуваат вашиот свет со најжешките нијанси на денешницата. Рачно врежан во богата, кадифен текстура за извонредна дефиниција на дизајнот. Спецификации колекција : Контурна Боја : Тофематеријал : Полипропиленестил : Југозападен/Ложа : Правоаголник Конструкција : Машинско-направена Настава За нега : Професионална / Суво Чиста Само Висина На Купот : 12 ммсајз : 2 стапки. 7 во. х 7 стапки. 4 во.Земја На Потекло : Турција Димензија : 31 х 88 х 0.47 инчи.Локација : Внатрешна Тежина : 12 фунти-SKU : ZX9 NTDWW2402 2 ft. 7 во. х 7 стапки. 4 во. Контури Кабина Вила Тркач Килим, Тофи.

За производот

Купувачите избираат и