Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Без граници јуниори плус големина кадифен џогер панталони

Без граници јуниори плус големина кадифен џогер панталони

DEN 420.00
 

Достапно.
Од стока

Двојно надолу на пријатна стил без кадифен џогери на границите. Нејасни и забавни, овие обични панталони се идеални за спиење, лежење или дружење со пријателите. Супер-меки со симпатичен акцент на лепенка, овие ќе станат ваши омилени омилени. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Вклопување : опуштено вклопување; Заштитена нога. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 28 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Две џебови од предни исечоци. Карактеристики : кадифен ткаенина; лепенка на левиот колк; Опремени манжетни. Плишани панталони со џогер со лепенка за плус големина јуниори од без граници.

За производот

Купувачите избираат и