Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Градот или земјата? Погледнете што е и со Tinsley By Brinley Co. Овој посочен пети со пети со текстурирана веганска кожа и изрез на топлината е совршен начин да ги прифатите корените на вашата земја. Овој дизајн со широкопојасен картон е завршен со рангирана блок потпетица и удобна пена од 4 мм TRU ™ подножје за удобен лифт. Висина на пета : 3 1/4-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 16 1/2 инчи. Обем на теле : 15 1/2 инчи. Врвен обем : 16 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : зашилен. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Купувачите избираат и