Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Оригинална дики маичка со големи маички со долг ракав за платно

Оригинална дики маичка со големи маички со долг ракав за платно

DEN 311.84
 

Достапно.
Од стока

Работната кошула со долги ракави на големи мажјани дики маж е одлична за секоја активност. Функцијата за копче надолу ви овозможува да го прилагодите на вашето ниво на удобност. Опсегот на бои е лесен за совпаѓање, со што овој врв е совршен додаток на вашата гардероба за работна облека. Носете го со вистинската дики голема машка рамна флексија, за крајна облека за перформанси. Оригинални дики, големи маички за перформанси на долги ракави за работа со долги ракави : Удобна ткаенина. Се спротивставува на брчките и да згасне. Џеб на градите со поделба на моливи. Силна, издржлива ткаенина од платно. Исто така достапни во редовни големини.

За производот

Купувачите избираат и