Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Чувници за чудо на нација Малиот и големите момчиња, чизми од Челзи, големини 13-6

Чувници за чудо на нација Малиот и големите момчиња, чизми од Челзи, големини 13-6

DEN 399.84
 

Достапно.
Од стока

Подгответе го за сезоната со чизмите Челси на Wonder Nation. Стилски избор за училиште или пошироко, овие чизми нудат класичен стил за секоја пригода. Овие чизми за глуждот нудат лесен дизајн и исклучен дизајн со страничен патент и еластични панели. Модерни, но сепак удобни, овие чизми се чисто совршенство. Само на. Материјал : Полиестер/полиуретан горен; Кожа/ТПР -надворешна плоча. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : страничен патент. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики : перниче со нозе; издржлива надворешна плоча; Повлечете јамка. Челзи чизми за момчиња од Wonder Nation. Се прашувам нација. Челзи подигање. Повлечете ја.

За производот

Купувачите избираат и