Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 207.84
 

Достапно.
Од стока

Со Abree од Brinley Co., можете да го мешате и да го натпреварувате патот до совршен изглед инспириран од 90-тите. Акцент на текстура на крок и класично затворање на чипка нудат смел, но разноврсен изглед. Мека веганска кожа и удобна пена од 4 мм Tru ™ подножје спарена со бела блок потпетица завршете го овој гроздобер изглед. Висина на пета : 1 3/4-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Купувачите избираат и