Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Сникерс Минис чоколади за Ноќта на вештерките, бонбони, големина на забава - 35. Оз торба

Сникерс Минис чоколади за Ноќта на вештерките, бонбони, големина на забава - 35. Оз торба

DEN 159.04
 

Достапно.
Од стока

За оние од нас кои сакаат да излезат сите за Ноќта на вештерките, никогаш не е рано да се испланира. Затоа за 2022 година, ние сакаме да ви помогнеме „Ноќта на вештерките“, како што мислиш, со оваа застрашувачки вкусен Сникерс, ноќ на вештерките, торба за бонбони. Овие најголемиот дел од Ноќта на вештерките ги даваат сите плашливи бои и вибрации на Ноќта на вештерките, без да се компромитираат класични вкусови. Натоварена со печена кикирики , Нугат, карамела и млеко чоколадо, Сникерс Минис Ноќта на вештерките Чоколадни барови помагаат да се задоволи гладот. Оваа голема торба со индивидуално завиткани мини бонбони барови се вкусен додаток на забавите за Ноќта на вештерките и јадењата со бонбони. Торба со Сникерс Минис Ноќта на вештерките чоколадни шипки. Од полнење трик или лекување торби, до украсување на ситни печени десерти, па дури и да се биде слатка награда за поставување на сите тие празнични украси за Ноќта на вештерките околу куќата. Нека оваа торба за бонбони од млеко го започне факторот на плашиш За да ве натера да бидете најдобрата куќа на блокот оваа година. Знаеме дека вашиот список за Ноќта на вештерките што треба да се направи е преполн со бројни задачи, но кога станува збор за оваа плашлива дизајнирана торба со млечни чоколади, ниту еден избор не е застрашувачки. Нарачајте ја торбата за бонбони на Ноќта на вештерките на Snickers за подигање, рабница или испорака. Спакувани со кикирики, нугат, карамел и млеко чоколадо, не ја прават грешката на дебитантот и заборавете да се лекувате со мини чоколаден бар откако ќе се појави декор на Ноќта на вештерките. Неоткриени и вметнати овие мини чоколадни шипки во рецепти за десерт за Ноќта на вештерките или како закуска за време на ноќта на Ноќта на вештерките. Без разлика дали сте домаќини на голема забава за Ноќта на вештерките, минувате трик или лекувате бонбони, или украсувате третирани теми за Ноќта на вештерките, оваа рефус торба со млечни чоколади ќе биде хит. Чоколадни шипки за мини -големина на Ноќта на вештерките се вистинската големина за споделување и плашење цела сезона.

За производот

Купувачите избираат и