Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Sngxgn Машка Тренерка Преголеми Панталони Со Качулка Со Долги Ракави За Мажи, Беж, Големина 2XL

Sngxgn Машка Тренерка Преголеми Панталони Со Качулка Со Долги Ракави За Мажи, Беж, Големина 2XL

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

сезона : сите сезони . пол : мажи. повод : Отворено . стил : Камуфлажа . материјал : памук. одговара : одговара за големина. што добивате : 1 компјутер топ и 1 парче панталонимала машка Табела со Големина : . Големина : S Биста : 108cm/42.52" Половината : 84cm/33.07" : 102cm/40.16" Рамо : 45.2 cm/17.80" ракав : 62cm/24.41" Центар Назад Должина : 70cm/27.56" Долна Должина : 103cm/40.55"Големина : М Биста : 112cm/44.09" Половината : 88cm/34.65" : 106cm/41.73" рамо : 47cm/18.50" ракав : 63cm/24.80" центар назад должина : 72cm/28.35" Долна Должина : 105cm/41.34"големина : L Биста : 116cm/45.67" Половината : 92cm/36.22" : 110см/43.31" рамо : 48.8 см/19.21" ракав : 64см/25.20" централна должина на грбот : 74см/29.13" Должина На дното : 107см/42.13"Големина : Xl биста : 120см/47.24" половината : 96см/37.80" : 114см/44.88" рамо : 50,6 См/19,92" ракав : 65см/25,59" централна должина на грбот : 76см/29,92" должина на дното : 109см/42,91"Големина : Ххл биста : 124см/48,82" половината : 100см/39,37" : 118см/46,46" Рамо : 52,4 см/20,63" ракав : 66см/25.98" централна должина на грбот : 78см/30.71" должина на дното : 111см/43.70"големина : хххл биста : 128см/50.39" половината : 104см/40.94" : 122см/48.03" рамо : 54.2 см/21.34" Ракав : 67см/26.38" должина на средишниот грб : 80см/31.50" должина на долниот дел : 113см/44.49" + колокација " Машкиот Комплет е лесен за колокација и може добро да се собере со Палто. Елек И Панталони. questares дека дизајнот на Костум Ве Прави Попривлечни. Матурски Костуми. ①прилики сетот за мажи е Одличен Избор За Живот. Тенок Костум За Мажи. ●големина●ве молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Ставите Купување. Одговара На Човекот. ①материјал е Изработен Од Квалитетни Материјали, Доволно Издржлив за Вашето Секојдневно Носење. 40 Редовен Костум. Известување : 1. Големината на азија е помала од големината НА САД/ЕУ/ВЕЛИКА британија, ве молиме споредете и направете мерење пред купувањето 2. Поради различниот дисплеј и светлосниот ефект, вистинската боја можеби е малку поинаква од бојата на сликата. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење.

За производот

Купувачите избираат и