Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Каролини Богатства BB9305JMAT англиски Голема Бела Свиња Божиќ Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36

Каролини Богатства BB9305JMAT англиски Голема Бела Свиња Божиќ Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36

DEN 319.84
 

Достапно.
Од стока

Каролини Богатства BB9305 JMAT англиски Голема Бела Свиња Божиќ Врата Мат,Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36 Божиќ англиски Голем Бела Свиња Вратата. Оваа подлога може да се користи или како внатрешна патосница за влез или надворешна подлога за добредојде. Подлогата е со димензии 36 инчи од најдолгата страна и 24 од задниот дел на подлогата напред. Подлогата е дебела околу 1/4 инчи и обезбедува лесно растојание за повеќето врати. Горниот слој на оваа декоративна подлога е полиестерски филц. Оваа подна подлога е трајно обоена во нашиот објект Во Мобиле, Алабама. Користете градинарско црево за да ја избркате нечистотијата од подлогата. Зголемете го притисокот со палецот на цревото и потоа користете го притисокот од водата за да ја отстраните нечистотијата. Можете да користите и машина за перење. Внимавајте да не извадите лежалка во тој процес. Исчистете го килимот со благ детергент. Не чистете со четка за да не ја повлечете дремката на филцот на горниот слој на подлогата. Користете го вашиот вакуум на поставката на подот за да не го повлечете горниот дел од филцот. Ролери за влакненца може да се користат за отстранување на влакната од домашни миленици од подлогата. Исчистете ги дамките со средство за чистење што не произведува многу пена. Ќе биде тешко да се извади целиот сапун од подлогата. Внатре во подлогата има неколку слоеви за да се држи заедно и да се обезбеди поголема издржливост. Долниот слој на подлогата е гума со печат за да обезбеди функција што не се лизга на подлогата. Подлогата е исечена со црна полиестерска ткаенина која ги врамува уметничките дела и ги држи сите слоеви заедно. Користете ја оваа врата како дел од Вашите божиќни украси. Англиски Големи подароци За Бели Свињи, англиски Големи колекционерски предмети За Бели Свињи, англиски големи врати За бели Свињи, прават одлични подароци за сопственици на миленичиња, подароци за чувари на миленичиња, подароци за негуватели, подароци за ветеринари или подароци за речиси секој. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

За производот

Купувачите избираат и