Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кали_сторе Џемпер Со Пруги Женски Модни Џемпери Обични Долги Ракави Во Боја На Екипажот Блок Крпеница Пуловер Вафли Плетени Џемпери Врвови Виолетова, XXL

Кали_сторе Џемпер Со Пруги Женски Модни Џемпери Обични Долги Ракави Во Боја На Екипажот Блок Крпеница Пуловер Вафли Плетени

DEN 239.84
 

Достапно.
Од стока

Жените Мода Лабава Голема Големина Еднобојна Хауба Долги Ракави Џемпер Блузи Зимски Палта Жени Плусокација : Секојдневен }Џемпер Облека} : Плетен џемпер, ткаен дезен, улична облека, гроздобер, врвови со долги ракави, секојдневен, врат На екипажот, пуловер, погоден за млади модни жени. Quality Callitater Quater : овој плетен ткаен џемпер изработен Од Акрилик, некои се протегаат. Мека и удобна за носење. ●Повеќе Прилики● : овие врвови за џемпери можат да бидат облечени во повеќе прилики. Многу е тренди и убаво, без разлика дали е на училиште, улица, фестивали, одмор, дури и на работа или на тематска забава, толку е шарено што сигурно ќе добиете многу комплименти.

За производот

Купувачите избираат и