Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Коцки За Складирање Ткаенини лејкеси Со Рачка, Корпи За Складирање Коцки Што Се Преклопуваат, Корпи За Складирање Полици, Кутии За Складирање За Организирање Канти

Коцки За Складирање Ткаенини лејкеси Со Рачка, Корпи За Складирање Коцки Што Се Преклопуваат, Корпи За Складирање Полици, Кутии

DEN 415.84
 

Достапно.
Од стока

Може да се стави во дневната соба или спалната соба, просториите за учење, канцелариите, плакарите и ормарите за чување облека, чевли, играчки, тоалети, дневни потреби, крпи, пелени итн. Кога треба да ја користите корпата за складирање, таа може брзо да се расплетува за складирање на разни предмети. Исчистете го местото со лесна вода со сапуница кога е потребно. Димензии на производот : 11"L X 11"W X 11"H Повеќенаменски Коцки За Складирање : Корпа за складирање На Коцки Мудрост star обезбедуваат различни потреби за складирање за нашиот живот. Димензија : корпа за складирање коцки од 11 инчи, Комплет од 6 корпи, големината на секоја мала корпа за ткаенина е 10,5 инчи(Л) х 10,5 инчи (В) х 11 инчи (Ч). Склопувачки Дизајн : корпите за организатори за складирање на коцки се супер лесни за преклопување и складирање компактно кога не се користат. Еколошки : Нашите коцки за складирање ткаенини се направени со еколошки материјали кои се цврсти, но дишат. Наредени со тенка муслинска ткаенина. Брои Единица : 6. Коцката за складирање лесно се чисти, се препорачува бришење прашина во корпата со мека сува крпа. Овие преклопливи канти за складирање за организација на плакарот можат да задоволат многу потреби за складирање додека чуваат облека и предмети за домаќинството во редот.Ова Се Атрактивни Корпи.

За производот

Купувачите избираат и