Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Сем Сити Пари Човек

Сем Сити Пари Човек

DEN 576.00
 

Достапно.
Од стока

2016 ослободување. Фили Рич е една од заливските Области најдобро чувани тајни. Од неговиот почеток во 00-тите години, до сега, тој постојано го зголеми својот профил и излез. Ослободување на плодна количина на материјал, и по успешниот албум, Вистински N*ggas Назад Во Стил Во февруари, тој се врати во јуни со дел 4 од неговата Серија Sem City Money man. Проектот содржи Рик Рос, Џим Џоенс, Лил Б, Моци, Јоуда, Мистах ФАБ и други. 2016 ослободување. Фили Рич е една од најдобро чуваните тајни во Заливот. Од неговиот почеток во 00-тите, до сега, тој постојано го зголеми својот профил и излез. Ослободување на плодна количина на материјал, и по успешниот албум, Вистински N*ggas Назад Во Стил Во февруари, тој се врати во јуни со дел 4 од неговата Серија Sem City Money man. Проектот содржи Рик Рос, Џим Џоенс, Лил Б, Моци, Јоуда, Мистах ФАБ и други.

За производот

Купувачите избираат и