Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Црвен Кап Машки Дура-Кап® Индустриски Панталони

Црвен Кап Машки Дура-Кап® Индустриски Панталони

DEN 623.84
 

Достапно.
Од стока

Нема да мора да се грижите дали наскоро ќе ги замените Нашите Индустриски Панталони Дура-Кап. Силната и издржлива ткаенина од диагон има супериорни способности за ослободување на почвата и задржување на бојата, така што нема да трошите време да вежбате дамки или да откриете кој циклус на перење е правилен. Овие својства за лесна нега значат дека Нашите Индустриски Панталони Дура-Кап се секогаш подготвени да одат на работа. Технологијата Touchtex Pro_ обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки со уште помеко чувство; Ткаенината Tru Black се спротивставува на избледување на миењето после миење; Бара минимално пеглање благодарение на завршницата отпорна на брчки.

За производот

Купувачите избираат и