Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Тунтури битка јаже ft

Тунтури битка јаже ft

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Битката за борба Тунтури е совршено за обука за издржливост. Обучете ја функцијата на срцето белодробно со наизменично движење на јажињата во сквотот. Јажето има убава ширина од 3,8 см што убаво се вклопува во раката. Крајот на јажето е опфатен во гумен крај за да ги заштити рацете. Биените јажиња често се користат за време на обуката Cross Fit, Boot Camp и Circuit. Висококвалитетно јаже. Гумавите крајни картички Осигурете се дека јажето не ги оштетува вашите раце. Јажето со дијаметар од 3,8 см се вклопува убаво да се зафати со раката. Достапно во 9, 12 или 15 m јажиња со должина на должина, честопати се користат за време на обуката Cross Fit, Boot Camp и Circuit.

За производот

Купувачите избираат и