Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Богатствата На каролина Геометриски Кругови На Зелена Акварел Печка Мит

Богатствата На каролина Геометриски Кругови На Зелена Акварел Печка Мит

DEN 351.20
 

Достапно.
Од стока

Каролини Богатства Bb7493ovmt Геометриски Кругови На Зелена Акварел Печка Ракавица, Големи, разнобојни Големи Десната Рака Дебела Топлина Отпорни Печка Ракавица. Пет слоеви на ватиран заштита на секоја страна од ракавицата обезбедуваат одлична отпорност на топлина. Прекрасно печатеното уметничко дело на предната страна на ракавицата дава дополнителна изјава за вашиот сегашен кујнски декор. Одлично за вашата омилена Мајка, Готвач или најдобриот Скара што го знаете. Со должина од околу 12 инчи и околу 8 1/2 инчи на најшироката точка. Црната лента за пристрасност ја завршува ракавицата на рерната со обрач за да дејствува како закачалка. Оваа голема ракавица за печка одговара на многу разновидна големина на раце Голема Дебела Печка Отпорна на Топлина.

За производот

Купувачите избираат и