Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Хаски Облоги Х-чин Контура Серија 2 Седиште Кат Лагер Црна Одговара Форд Бронко Вратата Одговара избери: ФОРД БРОНКО БАЗА БИГ БЕНД ЦРН ДИЈАМАНТ НАДВОРЕШНИ БАНКИ

Хаски Облоги Х-чин Контура Серија 2 Седиште Кат Лагер Црна Одговара Форд Бронко Вратата Одговара избери: ФОРД БРОНКО БАЗА БИГ

DEN 0.33
 

Достапно.
Од стока

Ако го барате горниот дел Од линијата на подот на хаски што комбинира совршена рамнотежа на мекост и сила, тогаш проверете Ги Облогите на Подот Хаски Х-Чин. Секој знае дека одржувањето на вашиот камион чист не само што овозможува попријатно возачко искуство, туку исто така му помага на вашето возило да ја задржи вредноста за препродажба. Контурните подни облоги Хаски Х-чин се дизајнирани и дизајнирани точно да одговараат на сложените кривини на ВАШИОТ ТЕРЕНЕЦ или камион. Ова не само што обезбедува ѕвезден изглед за вашиот ентериер, туку можете да бидете лесни знаејќи дека вашите подови се целосно заштитени од излевање, дожд, снег или кал. Подигнатите канали и длабоките шуми вградени во подните облоги ја заробуваат водата и другите течности подалеку и од нозете и од тепихот. Облогите, исто така, имаат патентиран Раб за Вклопување во Форма, кој е подигнат гребен што се протега по бравата на вратата, држејќи го секој хаос внатре. Хаски Облоги користи уникатен гумен материјал, наречен Дурагрип, кој е познат по своите Меки податливи облоги за хаски Со х-Чин Контурни Подни Облоги 55951 нашиот процес на Дизајнирање на Формата совршено ја формира секоја постава до деталните контури на вашето специфично возење. И со мекост и со сила, нашиот гумен материјал За Дурагрип беше дизајниран имајќи ја предвид удобноста. Нашиот патентиран Раб На Формата е подигнат гребен што се протега по џемот на вратата, заштитувајќи го вашиот камион или ТЕРЕНЕЦ од секаков вид неред. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : ТПЕ - Термопластичен Еластомер. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 12393. Стил : Обликувани.

За производот

Купувачите избираат и