Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Розова Сјај Усни Графичка Контрола Вистинска Метална Кожа Куче Јака Смарагд Зелена

Розова Сјај Усни Графичка Контрола Вистинска Метална Кожа Куче Јака Смарагд Зелена

DEN 199.84
 

Достапно.
Од стока

Ова е Розова Сјај Усни Графичка Контрола Вистинска Метална Кожа Куче Јака Смарагд Зелена. Квалитет направен дизајн и класичен јака. Оваа јака помага вашето домашно милениче да биде безбедно и во исто време обезбедува стилски начин да ги покажете информациите на вашето домашно милениче. Ве молиме измерете го вратот на вашето домашно милениче и проверете ја нашата табела за големина (2-та слика) пред да нарачате. Ако вратот на вашето домашно милениче падне на линијата помеѓу големини, изберете го поголемиот! Овој додаток за розови сјајни усни вистинска метална кожна јака за кучиња е одличен додаток за земјата на чудата од нашата колекција додатоци и облека за миленичиња по намалена цена под 30 долари не смееш да пропуштиш. Ново!. Додаток Колекција Јака. ЈакиКаишки.

За производот

Купувачите избираат и