Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Висконсин Јазовци # Рерна Мит

Висконсин Јазовци Рерна Мит

DEN 399.84
 

Достапно.
Од стока

Ракавицата за Рерна #1 е врвна, отпорна на топлина 100% ватиран памучна печка, која е идеална и за рерната и за скарата. Патентираниот дизајн на Рерната #1 ја зема иконската слика на прстот од пена и логото и создава единствена ракавица за печка што може да се справи со топлината со стил. Ракавицата за рерна број 1 прави незаборавен подарок што ќе ги потсети сите дека вашата љубов кон вашиот тим никогаш не треба да се става на задниот режач. Изработен од 100% памук отпорен на топлина со димензии 13,25" х 6,5". Инструкции за нега : машинско перење ладно на нежен циклус со слични бои. Легнете рамно за да се исуши. Единствена спротивставена конструкција на палецот за цврсто држење.

За производот

Купувачите избираат и