Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Лаванила Жените Мини Здрав Мирис-ванила лаванда 0. оз

Лаванила Жените Мини Здрав Мирис-ванила лаванда 0. оз

DEN 2.33
 

Достапно.
Од стока

Овој цитрусен мирис има мешавина од розов грејпфрут, вар, бергамот, портокал, кедрово дрво и белешки од ванила од мадагаскар. Овој секси мирис без напор е направен со најдобрите природни состојки.За долготраен мирис, нанесете ја на чиста, сува кожа. Здравиот Мирис-Ванила лаванда од Лаванила за Жени, 0,32 мл : Воведен од десинг куќата на Лаванила. Се препорачува за секојдневна облека. Создаден од мајстори природни парфимери, овој секси мирис без напор е направен со најдобрите природни состојки. Бегство со оваа нова летна мешавина од свежо манго, кремасто кокосово млеко и островска шеќерна трска.

За производот

Купувачите избираат и