Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кингстон Месинг KB5612AL Реставрација во. Центриран Тапа За Бања, Полиран Месинг

Кингстон Месинг KB5612AL Реставрација во. Центриран Тапа За Бања, Полиран Месинг

DEN 1588.96
 

Достапно.
Од стока

Класичната уметност од крајот на 19 Век до почетокот на 20 Век е прекрасно огледувана во традиционалниот шарм на оваа славина. Чешмите за бања со центри се идеални за помали бањи и имаат лесна инсталација со 3 дупки. Реставраторската славина за бања со центри од 4 инчи и нејзината избрана цврста конструкција од месинг и врвна полирана месинг завршница гарантирано ќе го гламуризираат традиционалниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Донесете ја оваа славина во вашиот дом за да понудите допир на стар дизајн и исклучителни детали. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Висококвалитетна месинг конструкција. Дурасеал кертриџ без миење. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ стапка на проток на излив на 60 ПСИ. Палубата монтирање 4 " центарсет 3-дупка инсталација. Вклучува појавување заврши скокачки мозоци. 1/2 " -14 нпсм врска. 3-1/2" излив дофат. 3-1/16" излив дозвола. 4-13/16" излив висина. Рачките со двојна Рачка Ги Исполнуваат Упатствата НА АДА. Завршница отпорна на корозија.

За производот

Купувачите избираат и