Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
0. КТ круг зелена симулиран прстен за редење на смарагд во сребро сребро

0. КТ круг зелена симулиран прстен за редење на смарагд во сребро сребро

DEN 319.84
 

Достапно.
Од стока

Овој прекрасен 0,25 карати околу зелениот прстен за редење на смарагд во сребро е класичен и безвременски. Одликувајќи се со зелени скапоцени камења, овој прстен е внимателно направен во чисто сребро од 925 Стерлинг. Родиум финиш го обложува овој прстен за да се обезбеди сјајот да трае подолго. Овој смарагден прстен доаѓа привлечно спакуван во кутија за подароци за потписи. Ораво 0,25 карати околу зелениот прстен за редење на смарагд во Стерлинг Сребрен скапоцен камен : Симулиран смарагд. Тежина на карат од камера : 0,25 карат вкупна тежина. Облик : круг. Големина на камен : 2,5 x 2,5 мм. Поставување : ПРОНГ. Спецификации на прстенот : Метал : Стерлинг сребро. Заврши : Родиум. Тежина : 1,5 грама. Должина : 0,75 инчи. Ширина : 0,75 инчи. Висина : 0,75 инчи. Достапни големини : 5, 6, 7, 8, 9. Овој прстен доаѓа во атрактивна кутија за подароци за потпис.

За производот

Купувачите избираат и