Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Dritz yd Cheesecloth

Dritz yd Cheesecloth

DEN 153.60
 

Достапно.
Од стока

Дриц 6-двор Cheesecloth е разноврсен главен дом и занаетчиски главен. Користете во кујната при печење свежи рецепти. Оваа бела чизлачка е идеална за различни занаетчиски и костуми. Исто така е корисно за чистење. Dritz со 6-двор Cheesecloth : Општо снабдување за занаетчиски и домашни проектириц, чизликот е совршен за да се задржи на рака за печење и правење свежа храна.

За производот

Купувачите избираат и