Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
е.л. ф. Убаво Голи Фондација СЕРУМ ЗАШТИТЕН ФАКТОР 25, Средно Темно

е.л. ф. Убаво Голи Фондација СЕРУМ ЗАШТИТЕН ФАКТОР 25, Средно Темно

DEN 164.64
 

Достапно.
Од стока

е.л. ф. Прекрасно Голи Фондација СЕРУМ ЗАШТИТЕН ФАКТОР 25 е бестежинска свиленкаста формула која се топи во кожата за сјаен и младешки изглед. Прозрачната, росна завршница помага да се зголеми еластичноста и да се минимизира појавата на пори и фини линии за беспрекорно покривање. Оваа формула U/УВБ ЗАШТИТЕН ФАКТОР 25 со Широк Спектар е дизајнирана да помогне во ревитализација на бојата и сјајот на кожата. Натопени Со Витамин А, Ц И Е, Масло од Семе од Грозје, Масло од Калинка и Гоџи Бобинки за да помогнат во осветлување, обновување, негување и заштита на кожата.Горд сум што сум 100% веган и без суровост, ширум светот. Бидејќи љубезноста е шик. Бестежинска свилена формула се топи во кожата за сјај со младешки изглед. Росната завршница помага да се минимизира појавата на порите и фините линии. Формулата Bro Со Широк Спектар/УВБ ЗАШТИТЕН ФАКТОР 25 помага во ревитализација на бојата и сјајот на кожата. Натопени Со Витамин А, Ц И Е, Масло од Семе од Грозје, Масло од Калинка и Гоџи Бобинки за да помогнат во осветлување, обновување, негување и заштита на кожата. 100% Вегански И Без Суровост.

За производот

Купувачите избираат и