Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Вирџинија Техника Хокис Дами Пант

Вирџинија Техника Хокис Дами Пант

DEN 478.08
 

Достапно.
Од стока

Оваа удобна еластична џогерска панталона е совршена за носење дома додека работи, лежејќи или дружење со пријателите. Мека плетена маичка ткаенина со манжетни од дното на полите. Влечење еластична половината. Лого на тимот за печатење на екран. Мека ткаенина со двојно плетено дрес 60% памук/40% полиестер. Еластична половината за влечење. Манжетни на дното на полите. Графички лого на тимот.

За производот

Купувачите избираат и