Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
ГАМО СИНИОТ ПЛАМЕН . КАЛ КОЛИЧИНА НА БЛИСТЕР

ГАМО СИНИОТ ПЛАМЕН . КАЛ КОЛИЧИНА НА БЛИСТЕР

DEN 592.00
 

Достапно.
Од стока

Специјално формулираниот врв на синиот полимер предизвикува брза експанзија во ултра светлината, пба пелети од 5,4 зрна. Брзината е подобрена дополнителни 30% во однос на стандардната оловна муниција.Спецификации : - Калибар : .177-Тежина На Пелети : 5,40 Жито Гамо Син Пламен .177 Калибар, Блистер Пакет.

За производот

Купувачите избираат и