Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Војна на ѕвездите: Приказни За Џедајот-Еден Лист Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Војна на ѕвездите: Приказни За Џедајот-Еден Лист Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 0.67
 

Достапно.
Од стока

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Приказни За Џедајот Еден Лист Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Лесно закачете го овој постер Со Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендови Меѓународните Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународните Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај За Фотографија. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40" х 24"х 0.5".

За производот

Купувачите избираат и