Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Милиони за осветлување - постери за еден лист, 22.375 34

Милиони за осветлување - постери за еден лист, 22.375 34

DEN 223.68
 

Достапно.
Од стока

Осветлете ја секоја просторија со овој минијатури за осветлување - еден постер за wallидови. Постерите за трендови се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и се печатат на врвна хартија за постер, што ги подобрува боите за да направат смела изјава за декор на wallидови. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни брендови и естетски дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер, па дури и возрасен, Trends International има постер што ќе го сакате. Трендови Меѓународни минијатури за осветлување - постери за постери со еден лист за постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постери за сјај на фотоарт. Вклучува 16 постери за лесна, апликација без оштетување. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34".

За производот

Купувачите избираат и