Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Terra & Sky Women's Plus Size Millennium Capris

Terra & Sky Women's Plus Size Millennium Capris

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Јасни, полирани и подготвени за денот. Милениум Каприс на Тера и Скај нудат скриен панел за стомаци што веднаш го разгалува вашиот среден дел и ја размачкува вашата фигура. Допир на истегнување во ткаенината создава удобно, целодневно вклопување. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Приближно. ИНСЕАМ : 21 ". Повлечете стил. Од Тера и Скај.

За производот

Купувачите избираат и