Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
3Д виртуелна реалност BO очила за 3. до телефони со контрола на Blutooth во црна боја

3Д виртуелна реалност BO очила за 3. до телефони со контрола на Blutooth во црна боја

DEN 1.00
 

Достапно.
Од стока

Преземете и инсталирајте ја апликацијата на вашиот уред пред да користите. Вратата на слушалките има и силен магнет за да се обезбеди дека вратата не е отворена за време на видеото. Големината на TOP.SMART на телефонот не треба да надминува 3,5 ~ 6inch со контрола на звучникот и Blutooth. Може да се спари со далечински управувач внатре Оваа 3Д кутија за виртуелна реалност (VR кутија) очила за 3,5 до 6 инчи телефони со контрола на Blutooth во црна боја е одлична ставка на други по намалена цена под 50 долари што не можете да ги пропуштите. Преземете и инсталирајте ја апликацијата на вашиот уред пред да користите . Вратата на слушалките исто така има силен магнет за да се обезбеди дека вратата не е? T Отворено за време на видео репродукција . можете малку да ја прилагодите позицијата на леќите на сферична смола со движење на копчињата на горниот дел . Големината на паметниот телефон не треба да надминува 3 . 5 ~ 6inch со контрола на звучникот и Blutooth . Заврши се флексибилни и се обликува на главата . Доаѓа со мал упатство за упатства . Направено со вградени слушалки/порти за слушалки . Не е потребен посебен хардвер . може да се спари со далечински управувач во.

За производот

Купувачите избираат и