Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност Дождлив ден Канвас уметност од Рикардо Тапиа, бела мат, црна рамка, архивска хартија

Трговска марка ликовна уметност Дождлив ден Канвас уметност од Рикардо Тапиа, бела мат, црна рамка, архивска хартија

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Подготвени за откажување на презентацијата што може да се претстави во различни големини, ова е подготвено за обесено, изменето врамено уметничко дело има слика од дождлив ден. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност во музејот. Делото е отпечатено на висококвалитетна, архивска хартија што е текстура. Се додава јасен акрилик со кој се додава печатењето. Делото е целосно собрано од професионални рамки и е подготвен да се обеси. Белиот мат дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен додаток на кој било простор.

За производот

Купувачите избираат и