Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Зимски скијачки падини планински графички уметнички галерија завиткани платно печатење wallидна уметност, сет од 2, дизајн од Зивеи Ли

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Зимски скијачки падини планински графички уметнички галерија завиткани платно печатење wallидна уметност, сет

DEN 7196.00
 

Достапно.
Од стока

Колку повеќе, толку подобро, нели? Мулти-парчиња платно сетови помагаат да се пополни целиот wallид со возбуда. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само мастила со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : Сет со 2 парчиња, секоја табла е 16 x 1,5 x 20 инчи. Големините на поставување на две парчиња платно вклучуваат стандард : 2pc, секоја е 16 x 1,5 x 20 преголема : 2 парчиња, секоја е 24 x 1,5 x 30. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : дрво; Растенија; Вудленд; Вегетација; Надвор; Природа; Земјиште; Време; Бор; Ела; Снег; Сценографија; Зима. Дизајн од Зивеи Ли.

За производот

Купувачите избираат и