Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Либерти градина Патио Аурора прашка лулање Бистро сет, црна

Либерти градина Патио Аурора прашка лулање Бистро сет, црна

DEN 2399.84
 

Достапно.
Од стока

Уживајте во еден сончев ден на тремот, внатрешен двор, градина или покрај базенот со премиум 3-парчиња сад за прашка поставено од либерата градинарска внатрешен двор. Силни, отпорни на временски услови и направени да траат, Аурора тркалезна стаклена табела за градина и 2-те привлечни столчиња за лулка ќе ја направат вашата надворешна околина да изгледа одлично во текот на целата година! Издржливи, прашок обложени челични рамки. Црна прашкави столици. Плоштад, стаклена горната страна. 1 година Ограничена гаранција на производителот.

За производот

Купувачите избираат и