Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Tuphell Industries Rolling Beach Waves Foamy Shoreline Graphic Art Gallery Wrapped Canvas Print Wall Art, Design By Kim Allen

Tuphell Industries Rolling Beach Waves Foamy Shoreline Graphic Art Gallery Wrapped Canvas Print Wall Art, Design By Kim Allen

DEN 7196.00
 

Достапно.
Од стока

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 24 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : природа, море, океан, на отворено, вода, крајбрежје, плажа, брег, морски бранови, земја, песок. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа Мимаки, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела за виси . Дизајн од Ким Ален.

За производот

Купувачите избираат и