Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Тајни богатства женски и жени плус список врв

Тајни богатства женски и жени плус список врв

DEN 623.84
 

Достапно.
Од стока

Овој женски сон врвот со тајни богатства ви помага да ве одржувате пријатно без разлика дали легнувате дома или се подготвувате за кревет. Направено од мека француска ткаенина Тери и дизајнирана со опуштено вклопување, овие слатки и пријатни врвови доаѓаат во најразлични бои и отпечатоци за да можете лесно да се мешате и да се совпаѓаат со вашите омилени шорцеви и панталони за пижами. Материјал : 57% рециклиран полиестер/25% BCI памук/18% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : сите печатени или цврсти бои. Кошули за спиење за жени од тајни богатства.

За производот

Купувачите избираат и