Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Преодна подрачје за килим, гранична морнарица, беж дневна соба лесна за чистење

Преодна подрачје за килим, гранична морнарица, беж дневна соба лесна за чистење

DEN 1599.84
 

Достапно.
Од стока

Оваа медалјонска шема е детална во сензационални бои на црвена, морнарица сина и слонова коска. Јасно традиционален дизајн што ќе додаде допир на час во која било просторија. Направено од удобни полипропиленски влакна кои се лесни. Направена машина за напојување. Вакуум и самото место чисто. Транзициска килим од 7x10 (6'7 '' x 9'6 '') Гранична морнарица, беж дневна соба лесна за чистење. Добро одговара за дневна соба, трпезарија, спална соба. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен преоден стил со примарна морнарица сенка и беж акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција.

За производот

Купувачите избираат и