Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност велур пета розова платно уметност од Родерик Стивенс, црна мат, црна рамка, архивска хартија

Трговска марка ликовна уметност велур пета розова платно уметност од Родерик Стивенс, црна мат, црна рамка, архивска хартија

DEN 0.67
 

Достапно.
Од стока

Подготвени за откажување на презентацијата што може да се претстави во различни големини, ова подготвено за обесено, созмено врамено уметничко дело има розова пета од велур против апстрактна позадина. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност во музејот. Делото е отпечатено на висококвалитетна, архивска хартија што е текстура. Се додава јасен акрилик со кој се додава печатењето. Делото е целосно собрано од професионални рамки и е подготвен да се обеси. Црниот мат дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен додаток на кој било простор.

За производот

Купувачите избираат и