Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Марк и Мадду, женските Сандали за клин -потпетици на платформата Ноа Крис

Марк и Мадду, женските Сандали за клин -потпетици на платформата Ноа Крис

DEN 0.33
 

Достапно.
Од стока

Додадете малку стил на вашите обувки со овие симпатични канали од клин. Дебели ленти со велур со велур се крцкаат на вампир, а скитните ленти се завиткаат околу глуждот со метална тока. Сандалите со клинови на платформа и блок потпетици ќе ве натераат секогаш да барате трендовски. Фаукс велур, гумена надворешна плоча, 5,5 инчи потпетица, платформа од 1,5 инчи.

За производот

Купувачите избираат и