Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Активни шорцеви за велосипеди со активни перформанси со мрежни инсерти

Активни шорцеви за велосипеди со активни перформанси со мрежни инсерти

DEN 160.16
 

Достапно.
Од стока

Овие стилски активни шорцеви за жени од JGX се совршено прилагодени за вашиот активен животен стил. Направени од мека и затегната мешавина на полиестер и спандекс, овие опремени шорцеви за изведба имаат рамна еластична лента за половината што се наоѓа удобно на половината е без ознака. Страничното допирање на конраст додава поп -боја, додека инсерти од страничните мрежи обезбедуваат вентилација и дишеност додека вежбате. Beе бидете сигурни дека ќе го потресете вашето возење велосипед или тренингот во овие слатки и удобни шорцеви за велосипеди кои совршено се спаруваат со вашите омилени активни резервоари. Овие шорцеви се достапни во разновидни бои и стилови. JGX Activeенски активни перформанси со велосипедски шорцеви со мрежни инсерти и контраст на половината на половината : 92% полиестер, 8% спандекс. Шорцеви за перформанси. Покриена рамна еластична лента за половината. Snug Fit. Рамни споеви. Контрастни странични страни. Вметнувања од странична мрежа. Внатрешно означување. Достапно во разновидни бои и стилови. Машинско миење ладен, нежен циклус со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се исуши линијата.

За производот

Купувачите избираат и