Onguard Индустрии Жолта Веб Пвц И Неткаен Полиестер Дожд Лигавче Комбинезони Без Затворање Мува И Обичен Фронт

Onguard Индустрии Жолта Веб Пвц И Неткаен Полиестер Дожд Лигавче Комбинезони Без Затворање Мува И Обичен Фронт

DEN 3.00
 

Достапно.
Од стока

Onguard Webtex 2x Жолта 56 1/2" Биб Целокупната Со обичен фронт нема карактеристики за затворање на мува 0,65 mm ребрести ПВЦ на неткаен полиестер конструкција за да се направи висока отпорност на абење. Генерално вклучува прилепувања за носење на глуждот и манжетните за удобно, како и заострено вклопување додека засилената површина на меѓуножјето избегнува разделување. Севкупно со тешки прилагодливи суспендирање се состои од два предни прицврстувачки џебови на јакна и половината, што е прилагодливо нуди совршено вклопување додека отворите за пазувите го одржуваат корисникот ладен. Onguard Индустрии 2x Жолта Webtex ПВЦ И Неткаен Полиестер Дожд Лигавче Комбинезони Без Затворање Мува и Обичен Фронт.

За производот

Купувачите избираат и