Мешајте Моктели - Моктел Капина Хибискус, 25.4 фо

Мешајте Моктели - Моктел Капина Хибискус, 25.4 фо

DEN 1631.68
 

Достапно.
Од стока

Мешајте Моктели-Моктел Капина Хибискус, 25,4 За Пакување од 6 Моктели, Пенливи, Капини Хибискус Белини. 40 калории по порција. Глутен слободен. Веган. Рачно изработени. Безалкохолни. Моктел или миксер за секој да може да ужива во забавата. Моктел или миксер светлина, ниско-кал, забава! Пенлива овошна капина со нежен хибискус, совршен моктел за секоја пригода. Инспириран од кога престанав да пијам, но сакав да се чувствувам дел од забавата - сега сакам Да Се Мешам и се надевам дека и вие ќе го направите тоа! - Лора Тејлор, Главен Директор За Мешање. Талог од овошни сокови се јавува природно. Содржи 5% сок. Следете нас (на)minglemoctails. Instagram. Facebook.

За производот

Купувачите избираат и