Маслинка Сака Јаболко Мала Сестра Со Срце Боди За Бебе Девојки Сестра Браќа И Сестри Облека Бела На Сенф Боди Месеци

Маслинка Сака Јаболко Мала Сестра Со Срце Боди За Бебе Девојки Сестра Браќа И Сестри Облека Бела На Сенф Боди Месеци

DEN 287.20
 

Достапно.
Од стока

Ова Боди Со Срце Со Кратки Ракави Со Ребрести отвори и затворање со три прилепувања е совршено за секое откривање на брат или сестра или пол или објавување на раѓање и откривање на бебето. Исто така, прави одличен подарок за секое бебе во вашиот живот. Оваа облека за мало девојче за девојчиња за новороденчиња и мали деца е одлична за семејни фотографии и прослави за бебиња на пат. Ние исто така нудиме соодветни Кошули И Боди За Голема Сестра и Голем Брат и Помал Брат за повеќето од нашите дизајни. Сите маслинки Ги Сакаат дизајните На Јаболка се висококвалитетни и понудени во многу бои и големини за совршена облека без разлика на приликата! Сите наши дизајни се рачно притиснати за да произведат висококвалитетен краен производ!. Мека И Удобна Маица За Вратот На Екипажот Со Кратки Ракави е совршена за секоја облека!. Нашите Поликотонски Бои се 60% Памук и 40% Полиестер, се друго е 100% памук.

За производот

Купувачите избираат и