Елитите Во котагекуц Умираат-величествен Елен 2

Елитите Во котагекуц Умираат-величествен Елен 2

DEN 2559.84
 

Достапно.
Од стока

краток опис не е достапен Елитите Во Колибата Умираат, Величествени Елени, 2,5 "х 2,5" : со стилови на дизајн кои се слатки и симпатични, забавни и чудни и класично елегантни овие универзални умирања тенки нафора прават одличен додаток на вашите материјали за изработка на хартија. Исечете неверојатни форми од хартија, картон, хартија со лепило, винил, велум и многу повеќе. Тие се направени од Американски челик и се универзални матрици дизајнирани да работат со сите водечки машини за сечење на брендови на пазарот. Оваа матрица има облога со лесно ослободување заедно со дупки за иглички кои помагаат во отстранувањето на картонот. Овој пакет содржи Величествен Елен (Направен Лесен дизајн). Собрана големина на дизајнот : 2-1/2 "х 2-1/2".

За производот

Купувачите избираат и