Јивот Салон Панталони Мажи Летен Клиренс Мода Слободно Време Лен Панталони Цврсти Џебови Лабави Удобни Панталони Зелена ХХХЛ

Јивот Салон Панталони Мажи Летен Клиренс Мода Слободно Време Лен Панталони Цврсти Џебови Лабави Удобни Панталони Зелена ХХХЛ

DEN 111.84
 

Достапно.
Од стока

Материјал : Висококвалитетна мека ткаенина пријателска за кожата, дише и апсорбира пот, ве одржува ладни и опуштени цело време, особено во жешкото лето. Информации за производот : Сезона : Type/Пролет : Менокација : Обичен Материјал : Ленени Полиестерски Панталони Должина : Тип На Шема Со Целосна Должина : Цврстина : Стандардно Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Панталони Големина : М САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 69-73см/27. Дишење-Меки машки панталони со врвна ткаенина овие панталони се дизајнирани со еластичен струк прават да се чувствувате удобно и опуштено секој ден.55" Должина : 96см/37. Ако имате било каков проблем во врска со квалитетот на нашиот производ или било каков проблем за време на употребата, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Без оглед на тоа како да се совпадне, изгледа многу млада и виталност. Повод : Секојдневен, Дома, Секојдневно Носење, Забава, Патување, Клуб, Одмор, Одмор, Фестивал, На Отворено. Одличен подарок за себе, вашиот сопруг, татко, син, момче.91" должина : 97см/38.Повод : Костум за секојдневниот живот, секојдневен, дневна, работа, дома, јога, спиење, плажа, одлично за жешки летни денови.го прави удобен и без стрес за време на вашите активности.19" Материјал : Лен Полиестер.04" Должина : 94см/37. Стил : Секојдневен Мода.80" Должина : 95см/37. Тоа е исто така најдобриот избор за активности на отворено, како што се трчање, џогирање, пешачење или други прилики во текот на целата година.01"Големина : 3хл Сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 половината : 80-96см/31.Стил : Широкиот дизајн е многу удобен; лабавото вклопување, цврстата боја ,Растегливиот струк со врвка за влечење обезбедуваат максимална удобност на половината.

За производот

Купувачите избираат и