Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Topенски резервоар за перформанси на Avia, 2-пакет

Topенски резервоар за перформанси на Avia, 2-пакет

DEN 527.84
 

Достапно.
Од стока

Одете до теретана во овој основен резервоар за изведба од Авиа кој е модерен и функционален. Дишејќи и лесен, со пикап на грб, овој резервоар е идеален за какво било тренингот, но исто така изгледа одлично со вашите омилени шорцеви за симпатичен, секојдневен изглед. Исклучиво на. Материјал : 50% рециклиран полиестер/50% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два врвови на резервоарот. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : опуштено. Дефект : екипаж. Затворање : стил на пулвер. Ракави : без ракави со широки, ленти за рамо на рамо. ; Мал високо-низок полите. Womenенски резервоар за перформанси со 2 пакувања од Авиа.

За производот

Купувачите избираат и