Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Софија фармерки Софија слаби потресени средно издигнување на глуждот на глуждот Jeanен

Софија фармерки Софија слаби потресени средно издигнување на глуждот на глуждот Jeanен

DEN 287.84
 

Достапно.
Од стока

Испратете ја вашата фигура и свртете ги главите со овие прекрасни слаби фармерки на глуждот од Софија, ексклузивна линија за подготвеност за носење од Софија Вергара. Тие се изработени од супер-меки и затегнати тексас што не бара влечење и ќе ве одржува слободно да се движите. Пара Усар де Софиа Вергара. Están confeccionados con un denim supersuave y alástico que se amolda a ti y te performirá moverte liberemente. Софија слаби потресени средно растојание на глуждот Jeanенски Jeanенски : Мерења на модели : Висина 5? ", Кадерас 35". Моделот носи големина 4 / la Modelo USA Talla 4. 56% памук, 25% полиестер, 18% вискоза, 1% еластан / 56% алгодон, 25% полистер, 18% вискоза, 1% еластано. Dински тексас дното / Панталоните де тексас Пара Мујер. Производство на памук на тексас / contección en denim de algodón. Слаби вклопки / Адеадо. Затворање на копчињата и поштенски мува / cierre con botón y cremallera. 2 џебови на грбот / 2 Болсилос Трасерос. 2 предни џебови и 1 џеб за монети / 2 Bolsillos delanteros y 1 Bolsillo Monedero. Јамки за појас / Пасацинтос. Должина на глуждот со испружена пом / Ларго А Лос Тобилос Кон Добладило Дешилахдо. Деструирани детали / детали дексонструдос. Достапно во облаци, уништување на одмор / дискон, Облак, уништување на одмор. Измијте и исушете се внатре, машинско миење на нежен циклус ладно со како бои, белило што не е хлор кога е потребно, суво суво, топло железо доколку е потребно / lavar y secar del revoes a máquina con agua fría, ciclo suave con colores Слично Клоро Куандо Море Некесарио, Секар Ен Секадора Ен Бајо, Планеса Тибија Куандо Море Некесарио.

За производот

Купувачите избираат и