Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ексклузивни домашни завеси во затворен простор на отворено цврсто кабана, панел за завеси, 54x120, темна задебеница

Ексклузивни домашни завеси во затворен простор на отворено цврсто кабана, панел за завеси, 54x120, темна задебеница

DEN 271.84
 

Достапно.
Од стока

Ексклузивните домашни завеси во внатрешна/надворешна цврста кабана завеса се дизајнирани да додадат мода и стил на кој било простор. Овие полиестерски панели за завеси нудат тешки платно како чувство и се заштитени со УВ зраци и отпорни на мувла. Конструирани со мат сребро, громи за докажување на 'рѓа што можат да бидат обесени на шипка за завеси до дијаметар до 1 5/8 " Надворешно : Овие внатрешни/надворешни цврсти панели од кабана се направени од репелант на вода, ткаенина отпорна на мувла што може да се користи затворено или отворено . сет на две панели за завеси : Вклучува две (2) панели за завеси, секоја мерка 54 "W x 120" l . За правилен изглед и полнота, панелите за завеси треба да измерат 2-3 пати поголема од ширината на вашиот прозорец/отварање . Громатски врв за виси : Овие две панели за завеси имаат осум (8) мат сребрени груми по панел за завеси со внатрешен дијаметар за дијаметар за внатрешен дијаметар за мерки за завеси за завеси 1-5/8 "- Секоја табла зашиена со 4" наслови; 3 "дното на полите . филтрирање на светлина : со непроирност на филтрирање на светлина, овие панели за завеси обезбедуваат приватност во вашата соба, додека сè уште дозволуваат да блесне природна светлина. Трајни : Овие панели нудат тешки платно како што се чувствуваат убаво, додека додаваат стил на вашиот декор . Упатства за нега : самото чисто или миење на рацете само со ладна вода. Користете железо на тивок оган за да ги исправите и отстраните набори и брчки од пакувањето.

За производот

Купувачите избираат и