Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Единствени разбојни правоаголни потресени гроздобер област килими сива беж, 5 '8' 0

Единствени разбојни правоаголни потресени гроздобер област килими сива беж, 5 '8' 0

DEN 1684.80
 

Достапно.
Од стока

Апстрактни, потресени ефекти и современи дизајни цветаат заедно во нашата колекција Туарег. Користејќи лесни, неутрални тонови и привлечни модели, оваа колекција никогаш не ве остава да сакате повеќе. Тоа е совршено средно тло од тоа да имате премногу за да немате доволно. Рустикалното вибрации што го носи, исто така, може да додаде цртичка на антиката во секоја просторија. Сива/5 '0 x 8' 0. Полипропилен. Машински изработени. Област килим. Египет. Семејна соба; Домашна канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска соба; Спална соба. 0,33 инчи. Упатства за нега : Вакуум редовно и самото место чисто. Затворен. За да се отстранат сите набори, флип килим наопаку и се тркалаат во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно во рок од неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може да варираат малку.

За производот

Купувачите избираат и