Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Бесплатно склопување машка водоотпорна јакна од школка

Бесплатно склопување машка водоотпорна јакна од школка

DEN 0.67
 

Достапно.
Од стока

Јакната на поштенската школка на бесплатната собрание е лесна, стилска и водоотпорна-вид на јакна што ја оставате од вратата и ја носите секоја шанса што ја добивате. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Стандардно вклопување. Тежина : лесна. Јака : прикачен аспиратор со вграден стакло. Затворање : Затворање на патент-фронт; Прилагодлив цртеж на полите. Ракави : Долги ракави со прилагодливи манжетни. Ockебови : Две џебови на рацете и џеб од лева градите. Карактеристики : Водоотпорна обвивка; Запечатени споеви за дополнителна заштита. Машка водоотпорна обвивка со аспиратор од слободно собрание.

За производот

Купувачите избираат и