Табеларни Подлоги Силиконски Триветни Душеци - За Топли Садови И Тави, Отпорни На Топлина Силиконски Тривети За Топли Јадења, Силиконски Држачи За Топла Тенџере То?

Табеларни Подлоги Силиконски Триветни Душеци - За Топли Садови И Тави, Отпорни На Топлина Силиконски Тривети За Топли Јадења,

DEN 239.84
 

Достапно.
Од стока

тркалезни подлоги. И, дупката ги прави силиконските топли влошки лесно висат и практично складирање кога не се користат. Ништо што седи на триветот нема да се лизне поради нивниот стисок. ЛЕСНО ЗА СУШЕЊЕ И ЧИСТЕЊЕ душек од саќе составен од распоредени празнини може да фати вода и кондензат, а силиконската подлога за Тенџере лесно се суши со истиснување или тресење. ПОДОБРА ЗАШТИТА Нашите комплети за држачи за тенџере што се преклопуваат се подебели од традиционалните комплети за да обезбедат долготрајна издржливост и подобра заштита за вашите шалтери додека ја одржуваат нивната флексибилност.ЛЕСНО ЗА ПЕРЕЊЕ И ЧУВАЊЕ : Едноставно рачно измијте го нашиот силиконски тривет или ставете го во машина за миење садови. Практично сѐ лесно ја мие нелепливата површина.Спецификација : Материјал : силиконизирај : 18 * 18*0. Рачно миење и машина за миење садови безбедно. Мулти-Апликација Нашите Силиконски тривети не само што ја штитат вашата рака и маса, туку и како влошки за топли садови, подлога за чинии, подлога за тенџере, подлога за чајник, душеци за маса, отворач за тегли, држач за топол тенџере, големи Подлоги, жешки белезници, одмор со лажица, влошки за рерна, подлога за сушење садови или каде и да ви треба дополнителен стисок или екстремна заштита од топлина или студ. силиконски плацемат. ВИСОКА ОТПОРНОСТ НА ТОПЛИНА ТРИВЕТНА ПОДЛОГА : со температура од -40°F до 440°F, ја штити вашата плоча или маса од сите жешки работи надвор од рерната или шпоретот.ФЛЕКСИБИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ СИЛИКОНСКИ ТРИВЕТИ : со добар квалитет, обезбедува долготрајна издржливост и подобра заштита за вашите работни површини, додека ја одржува нивната флексибилност. ткаени подлоги. ХРАНА БЕЗБЕДНО СИЛИКОНСКИ ТРИВЕТИ : бпа слободен.8 Cmpackage Вклучени : 1x силиконски рампа за еднократна употреба macemats за бебе. Без мирис, нетоксични, погодни за разни садови, како што се топли јадења, топли садови и тави.

За производот

Купувачите избираат и