Лун На Отворено Ув Јасна Завршница Врзување Мува За Глави И Тела На Мува-Сите Видови

Лун На Отворено Ув Јасна Завршница Врзување Мува За Глави И Тела На Мува-Сите Видови

DEN 0.33
 

Достапно.
Од стока

Користете го приложениот апликатор и/или ротирачкиот менгеме за да се формирате во идеална форма. Вклучени се двеa батерии. Копче за вклучување/исклучување и моќен зрак го прави лекувањето на ув производите поедноставно од кога било. Продира во материјалите толку ефикасно што дури работи како замена за цементот на главата.

За производот

Купувачите избираат и